До уваги пільговиків!

До уваги пільговиків! 14 січня 2020

З 1 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 1123 від 27.12.2019 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг». Пільговики, які не встигли до 15 жовтня 2019 року звернутися до управління соціального захисту населення з заявою на готівковий спосіб виплати через банківські установи, можуть скористатися своїм правом з 01 січня 2020 року. Для цього необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Великобурлуцької районної державної адміністрації надавши реквізити банківської установи, в якій відкритий рахунок пільговика, та заявою на виплату пільги в готівковій формі.

Пільговикам, які звернуться до управління з відповідними документами, пільга буде надаватись в грошовій готівковій формі з місяця, що настає за місяцем подання заяви.

У сільській місцевості заяви приймаються уповноваженими особами, і передаються до органу соціального захисту населення. Тому повідомляємо, що пільговики, які з будь-яких поважних причин не мають змоги особисто звернутися до управління соціального захисту населення, можуть подати заяву через уповноважену особу сільської ради за місцем реєстрації (проживання).

ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: (05752)52002, або за адресою: смт. Великий Бурлук, вул. Паркова, 2, кабінет № 2, відділ пільг та персоніфікації управління соціального захисту населення Великобурлуцької районної державної адміністрації