Служба безпеки України інформує

Служба безпеки України інформує 7 червня 2019

Співробітниками СБ України встановлені непоодинокі випадки спроб контрабандного та протиправного переміщення вибухових речовин, зброї і боєприпасів із зони проведення Операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) на територію Харківського регіону з метою їх подальшої реалізації. Крім того, виявлені факти сприяння протиправній діяльності з боку окремих посадових осіб, шляхом зловживання службовим становищем.

Нещодавно, співробітниками Служби безпеки України в Харківській області було викрито начальника підрозділу логістики та матеріально-технічного забезпечення одного з районних відділів ГУ НП в Харківській області на незаконному збуті боєприпасів. За отриманими даними, посадовець протиправно зберігав у власному помешканні бойові набої для автомата Калашникова калібру 7,62 мм, які реалізовував на території регіону.

Особі було повідомлено про підозру. Готуються матеріали для передачі в суд. Нагадуємо, відповідно до Кримінального кодексу України статтею 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовим припасами або вибуховими речовинами» передбачено покарання на строк від двох до п’яти років позбавлення волі.