Ігор Коваленко взяв участь у позачерговій сесії районної ради

Ігор Коваленко взяв участь у позачерговій сесії районної ради 14 травня 2019

Сьогодні, 14 травня, відбулося пленарне засідання позачергової ХХІХ сесії Великобурлуцької районної ради VІI скликання, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко, заступники голови райдержадміністрації, керівники ряду управлінь та відділів РДА. 

В ході сесії депутати затвердили зміни до рішення районної ради  від 19 грудня 2018 року щодо встановлення вартості харчування дітей на 2019 рік. З метою створення та забезпечення умов для організації повноцінного і якісного харчування вихованців та школярів району в період оздоровлення,  у зв’язку з суттєвим підвищенням цін на продукти харчування виникла необхідність збільшити добову вартість харчування. Відтепер в період літнього оздоровлення вартість харчування на добу за рахунок коштів загального фонду районного бюджету становить: для дітей в пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти – 27,00 грн, а для дітей дошкільного віку – 37,00 грн.

На сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік у зв’язку з наданням сільськими та селищними радами субвенцій.

Депутати також одноголосно проголосували за прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району медичного обладнання (рентгенівського мамографічного цифрового комплексу «МАДИС» в кількості 1 шт.); надали  згоду на прийняття автомобіля Renault DUSTER у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Було прийнято рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району до комунальної власності об’єднаної територіальної громади Великобурлуцької селищної ради двох об’єктів нерухомого майна (нежитлової будівлі по вул. Весняна та нежитлової будівлі по вул. Шевченка в смт Великий Бурлук).

Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України у Харківській області було надано дозвіл на проведення капітального ремонту адміністративної будівлі, розташованої у  смт Великий Бурлук.