Сьогодні у всьому світі відзначають День сім'ї

Сьогодні у всьому світі відзначають День сім'ї 15 травня 2019

Сьогодні, 15 травня, Україна разом з іншими країнами світу відзначає Міжнародний день сім'ї - день наших з вами родин. Адже саме сім'я є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

З нагоди свята районна державна адміністрація та Великобурлуцький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сердечно вітає всіх батьків прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які проживають на території нашого району, а саме: Саніних Галину Миколаївну та Володимира Івановича, Саніних Ольгу Михайлівну та Олександра Івановича, Тітаренко Наталію Миколаївну, Овдієнків Тетяну Анатоліївну та Віктора Івановича, Сіренків Валентину Миколаївну та Олексія Володимровича, Гусєвих Тетяну Олександрівну та Василя Васильовича, Єчиних Олену Костянтинівну та Володимира Григоровича, Яворського Олега Всеволодовича, Харченко Ірину Олексіївну та Мезенцева Віталія Вікторовича, Сбітнєвих Ліонеллу Володимирівну та Олександра Вікторовича.

Сім'я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

 Нехай це свято стане для кожного продовженням великого сімейного щастя. Бажаємо Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної міцності родинних стосунків.