Намічено ряд районних заходів для вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Намічено ряд районних заходів для вшанування учасників бойових дій на території інших держав 12 лютого 2018

В ході засідання організаційного комітету, яке провела заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Нестайко, було обговорено план заходів щодо організації 15 лютого поточного року у Великобурлуцькому районі урочистих заходів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Особливу увагу приділили підготовці та проведенню в селищі Великий Бурлук культурно-мистецького заходу «Навіки з пекельним осколком» та урочистій зустрічі керівництва району з воїнами-інтернаціоналістами. Цей захід проходитиме в читальному залі Великобурлуцької центральної районної бібліотеки, початок  о 9 год. 30 хв.

По завершенні зустрічі представники районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ветерани Афганістану, громадськість візьмуть участь у покладанні квітів до пам’ятного знаку воїнам – інтернаціоналістам на Меморіальному комплексі.

О 10 год. 30 хв. у Свято-Преображенському храмі відбудеться панахида за загиблими воїнами-афганцями.

У загальноосвітніх навчальних закладах району до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав будуть проведені тематичні уроки пам’яті, виховні години, вечори та зустрічі з ветеранами-афганцями.

Тематичні книжкові виставки, перегляди літератури, уроки мужності, години спілкування будуть також організовані в районних та сільських бібліотечних закладах, а у Великобурлуцькому краєзнавчому музеї - тематичні екскурсії.