Щотижнева апаратна нарада відбулася в райдержадміністрації

Щотижнева апаратна нарада відбулася в райдержадміністрації 12 серпня 2019

Сьогодні голова районної державної адміністрації Ігор Коваленко провів розширену апаратну нараду за участі голови Великобурлуцької районної ради Олександри Жиліної, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Шестопалова, заступників голови РДА Тетяни Нестайко, Валентини Чумаченко,  начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій району, сільських і селищних голів.

         На нараді було розглянуто питання надання додаткової інформації щодо постановки на квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. Завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації Ольга Мальцева ознайомила із заходами, які було проведено з метою сприяння реалізації прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на отримання житла, а також порекомендувала сільським і селищним головам розглянути на засіданнях виконавчих комітетів питання про постановку на квартирний облік цієї  категорії дітей, прийняти відповідні рішення.

Значну увагу звернено на питання підготовки до відзначення Дня Державного Прапора України, 28-ї річниці незалежності України та проведення інших масових заходів в районі у серпні. Завідувач сектора культури і туризму районної державної адміністрації Анастасія Придацька зазначила, що 23 серпня в усіх населених пунктах відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України, 24 серпня сільськими закладами культури буде організовано тематичні вечори, концертні програми, у бібліотечних закладах - оформлено тематичні виставки художньої літератури до державних свят. Цього ж дня о 9-й год. 30 хв. слід долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання  на знак  ушанування пам'яті героїв, загиблих за свободу та незалежність, покласти квіти до місць їхнього поховання.

Про навчання за ваучером як розширення можливостей для підвищення конкурентоспроможності деяких категорій громадян ознайомила присутніх  директор Великобурлуцької районної філії Харківського обласного центру зайнятості Людмила Качан.

За результатами порушених питань у ході апаратної наради керівник району дав відповідні доручення.