Робоча нарада - проходження строкової військової служби

Робоча нарада - проходження строкової військової служби 19 квітня 2018

Проходження строкової військової служби – обов’язок громадянина України

 

На цьому наголосив у ході робочої наради з сільськими та селищними головами голова Великобурлуцької районної державної адміністрації Віктор Слиш. «Проходження молоддю строкової служби у Збройних Силах України –  справа звичайна і завдання її зрозумілі – виконання обов’язку перед Батьківщиною. А тому сільські й селищні ради як такі, що в певній мірі виконують функції військкомату, повинні максимально зосередитися на поставлених завданнях щодо якісного здійснення оповіщення призовників для прибуття їх до районного військового комісаріату», - акцентував він. Віктор Слиш закликав посилити роз’яснювальну роботу на місцях з метою підвищення свідомості громадян в питаннях забезпечення захисту нашої держави.

Військовий комісар Великобурлуцького районного військового комісаріату Олександр Мартем’янов інформував присутніх про те, що працівники військкомату розіслали повістки призовникам, але на сьогодні спостерігається низька явка призовників. Під час обговорення даного питання присутні дійшли висновку, що тісна взаємодія між військовим комісаріатом, сільськими і селищними головами та правоохоронними органами дадуть позитивний результат у вирішенні цієї проблеми.

Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Нестайко у своїй доповіді зупинилася на першочергових завданнях у ході проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». «На всій території району потрібно активізувати роботи з прибирання парків, скверів, організувати насадження дерев та кущів, провести пофарбування огорож, дитячих майданчиків, здійснити ямковий ремонт доріг, особливу увагу звернути на стихійні звалища та ліквідувати їх,  адже є ще час навести лад і уникнути штрафних санкцій», - зазначила Тетяна Нестайко. У зв’язку з цим голова райдержадміністрації запропонував сільським і селищним головам розглянути на найближчому засіданні виконавчого комітету ряд важливих питань, зокрема про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах району, підготовку дитячих закладів до оздоровчої кампанії 2018 року та дотримання пожежної безпеки в місцях з масовим перебуванням людей.

На нараді також було розглянуто питання про освоєння субвенцій обласного і районного бюджетів та передачі субвенцій на утримання установ соціальної сфери.