В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада

В райдержадміністрації відбулася щотижнева апаратна нарада 12 березня 2018

Сьогодні, 12 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Слиша відбулася нарада за участю голови районної ради, заступника голови та керівника апарату РДА, начальників управлінь та відділів  РДА, керівників організацій та установ Великобурлуцького району.

Під час наради мова йшла про вчасну та якісну підготовку структурними підрозділами райдержадміністрації матеріалів на чергову сесію районної ради; про підготовку та проведення у районі 29 квітня виборів голови і депутатів Великобурлуцької об’єднаної територіальної громади.

Як зазначив Віктор Слиш, на даний час у Великобурлуцькому сироробному заводі гостро стоїть питання щодо забезпечення кваліфікованими кадрами. До вирішення цієї проблеми він попросив підключитися районний центр зайнятості.

В ході наради голова РДА також зосередив увагу на питаннях продовження робіт по будівництву водогону від села Катеринівка до селища Великий Бурлук, підготовки документації для будівництва у районі очисних споруд, спортивного комплексу та двох медичних амбулаторій. Для цього він доручив заступнику голови РДА Тетяні Нестайко розробити календарний план виконання робіт, а також взяти під контроль завершення проектів, що реалізуються в районі у рамках Програми Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. 

Працівникам райдержадміністрації та всім особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, нагадали  про необхідність вчасно подати електронні декларації за 2017 рік.