На Великобурлуччині розпочато сезон з пляжного волейболу

На Великобурлуччині розпочато сезон з пляжного волейболу 11 червня 2019

8 червня на спортивному майданчику КЗ «Великобурлуцький ліцей» в смт Великий Бурлук пройшов Кубок «Відкриття» з пляжного волейболу серед жителів Великобурлуцького району.

За рішенням всіх команд змагання проходили за коловою системою, кожен з кожним, та складались з однієї партії до 21 очка.

У першій зустрічі зійшлися лідери змагань - команди «МНС» та «Брат-2», які продемонстрували всім присутнім майстер-клас гри в пляжний волейбол. Першу перемогу з рахунком 21:18 отримала команда «МНС». Спробувавши смак перемоги, вже ніхто не зміг зупинити цю команду, яка долала своїх суперників одного за одним. Розгнівані поразкою в першій зустрічі, команда «Брат-2» впевнено, без права на помилку, здолали всіх своїх суперників.

Якщо з лідерами було все зрозуміло, то боротьба за бронзу тільки розпочиналась. На медалі даного ґатунку претендували відразу декілька команд. З першої зустрічі про свій намір потрапити в трійку призерів заявила команда-мікс (змішана команда, дівчина та хлопець) «Дружба», яка доклала максимум зусиль для протистояння з лідерами. Та, нажаль, тільки одного бажання і зусиль їм не вистачило, хоча вони гідно зіграли з командами «Ветеран», «Ліцей» та «Мікрорайон».

Досить сильно зіграла команда «Ветеран» у складі Віктора Шестопалова (с. Андріївка) та Олега Сіренка (смт Великий Бурлук), яка склала гідну конкуренцію в боротьбі за бронзові медалі.

По завершенні останньої зустрічі місця в змаганнях розподілились наступним чином. З абсолютною результативністю перемог перше місце виборола команда «МНС» з смт Великий Бурлук, у складі Дмитра Какадія та Миколи Рябенка.

Другу сходинку змагань посідає команда «Брат-2» з смт Великий Бурлук, у складі двох братів Ігоря та Дмитра Купіних.

Замикає трійку призерів команда-мікс «Дружба» смт Великий Бурлук, у складі Наталії Долі та Руслана Зоренка.

На підведенні підсумків команди були нагороджені цінними подарунками та дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.