• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Великобурлучанки виграли срібло на Обласній спартакіаді з пляжного волейболу

Великобурлучанки виграли срібло на Обласній спартакіаді з пляжного волейболу

Великобурлучанки виграли срібло на Обласній спартакіаді з пляжного волейболу 7 червня 2019

Згідно з Календарним планом фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів Харківської області на 2019 рік, Управління у справах молоді та спорту Харківської області 31 травня – 2 червня в смт Пісочин проводило обласну Спартакіаду з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок.

31 травня пройшли змагання серед чоловічих команд. В змаганнях брало участь 12 команд, які представляли райони та міста Харківської області. Кожну команду представляла команда у складі трьох чоловік: двоє учасників та тренер. Ігри пройшли за Олімпійською системою, до двох поразок, та складались з однієї партії до 21 очка.

В першій зустрічі великобурлучани зійшлися з командою Сахновщинського району, яку впевнено здолали з рахунком 21:14. Завдячуючи першій перемозі, наша команда виходила на команду Дворічанського району, яка є неодноразовими переможцями даних змагань. на їх користь. Нажаль, зазнавши однієї поразки 21:14, наші хлопці вже не мали права на ще одну поразку, в цьому випадку вони завершували свій виступ в змаганнях.

В наступних зустрічах команда Великобурлуцького району доклала максимум зусиль для того, щоб піднятись максимально по сітці змагань. Так, вони спочатку долають опір команди Чугуївського району 21:11, яка в першій зустрічі поступилася команді Кегичівського району.

В наступній зустрічі наша команда потрапляла на команду Нововодолажського району, яка перед цим отримала перемогу над командою Зачепилівської ОТГ, а потім зазнає поразки від команди Первомайського району.

На майданчику зійшлися команди Великобурлуцького та Нововодолазького району, у яких вже було по одній поразці. І цього разу спортивна вдача була на нашому боці, 21:16. Великобурлучани вийшли до шістки сильніших.

В інших зустрічах, завдаючи нищівних поразок своїм суперникам, без жодної поразки до півфінальних ігор дійшли команди Дворічанського та Куп’янського районів. Лідери були відомі, визначались їх суперники. За вихід до півфінальної частини змагань команда хлопців з Великобурлуччини зіграла з командою м. Люботин. Як не хотілось нашій команді продовжити змагання, та в цій зустрічі сильнішим виявився суперник, 21:17 на їх користь. Таким чином, команда Великобурлуцького району у складі Артема Посипайка та Ярослава Ярощука (с.Підсереднє) завершує змагання обласної спартакіади серед чоловіків з результатом 5-6 місце.

В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Дворічанського району, друге місце за куп’янчанами, а третє - за командою м. Люботин.

2 червня на даній базі проходили змагання серед команд жінок. У них взяли участь 9 команд. Змагання пройшли за аналогічною системою як і у чоловіків. На змаганнях Великобурлуцький район представляла команда у складі Наталії Долі (смт. Великий Бурлук) та Таїсії Шевченко (с.Андріївка).

Відповідно до жеребу в першій зустрічі команда наших дівчат зустрічалась з командою Зачепилівського району, де здобувають першу перемогу. Далі великобурлучанки потрапили на команду Близнюківського району, які є неодноразовими призерами даних змагань та проходили до другого етапу змагань без гри.

В другій половині зустрічі пішла відкрита гра. До моменту 16:17 наші дівчатка навіть програвали, та все ж знайшли в собі сили на перелом гри на свою користь, 21:19.

В наступній зустрічі наша команда зустрілась з командою Чугуївського району, яка перед цим здолала команду з Кегичівки. Наші дівчатка з легкістю долають команду Чугуївського району, 21:11, і виходять до четвірки сильніших.

Без поразок до четвірки потрапляє і команда Двурічанського району, сильний і титулований суперник. З однією поразкою до півфінальної частини змагань доходять команди Близнюківського та Чугуївського районів. Команда Близнюківського району долає команди Первомайського та Сахновщинського районів, а команда Чугуївського району долає команду Кегичівського району.

Таким чином, в півфінальних іграх зустрічались команди Дворічанського та Чугуївського районів, де з явною перевагою перемогу отримують дворічани 21:4. В іншій парі знову зустрілись команди Великобурлуцького та Близнюківського районів. Дівчаткам нашої команди потрібно було в черговий раз довести, що перемога в першій зустрічі була не випадковою, і них це чудово вийшло, рахунок 21:14.

В розіграші за 3-4 місце, команда Близнюківського району повністю переграла своїх суперників команду Чугуївського району 21:7.

В фінальній зустрічі змагань, в розіграші 1-2 місця зійшлись команди Дворічанського та Великобурлуцького районів. Настанови тренера, дівчатка нашої команди повністю виконали протягом змагань, і залишалось лише отримати задоволення від фінальної зустрічі. Вони вже і так встановили своєрідний рекорд Великобурлуччини, оскільки до цього ще жодного разу не вдавалось підійматись так високо в турнірній таблиці обласних змагань. Несподіванок не трапилось, і команда Дворічанського району впевнено здобула чергову перемогу з рахунком 21:13.

В загальнокомандному заліку кубок та комплект медалей за перше місце отримує команда Дворічанського району, друге місце за командою Великобурлуцького району, замикає трійку призерів Близнюківський район.

Вітаємо великобурлучанок з здобуттям срібних медалей на обласній Спартакіаді з пляжного волейболу серед жінок та бажаємо подальших спортивних і життєвих здобутків.