Команда Підсереднянської школи - переможець районної першості з футболу

Команда Підсереднянської школи - переможець районної першості з футболу 28 травня 2019

25 травня на футбольному майданчику в селі Шипувате пройшла першість з футболу серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району.

В змаганнях взяли участь п’ять команд від закладів загальної середньої  освіти Великобурлуцького району: Шипуватської, Приколотнянської, Гниличанської, Підсереднянської шкіл та Андріївського ліцею.

 Команди були розділені на дві підгрупи. Переможці підгруп розігрували між собою 1-2 місце, а команди, які посіли другі місця в підгрупах, розігрували відповідно 3-4 місце.

В першій підгрупі боротьбу за вихід до фінальної частини змагань вели команди Підсереднянської, Приколотнянської та Гниличанської шкіл. Відразу  хочеться відзначити вчителя фізичної культури Гниличанської школи Сергія Трофимченка, який не зважаючи на чисельність учнів в школі, а їх трішки більше сорока, зібрав команду, яка представила навчальний заклад в даних змаганнях. На рівні з хлопцями в команді виступали і дівчатка, в підгрупі вони посіли 3 місце. Боротьбу за перше місце в підгрупі з однаковими показниками вели команди Підсереднянської та Приколотнянської шкіл, які між собою зіграли в нічию 1:1, а команду Гниличанської школи перемогли з рахунком 3:0. Вихід до фінальної частини вони розіграли в серії пенальті, де з рахунком 5:4 перемогу отримує команда Підсереднянської школи.

 В іншій підгрупі ігри пройшли між командами КЗ «Андріївський ліцей», Шипуватської школи та гостей змагань КЗ «Великобурлуцький ліцей», які виступали поза конкурсом. Команда КЗ «Андріївського ліцею» з командою КЗ «Великобурлуцький ліцей» грає в нічию 1:1 та здобуває перемогу 2:0 над командою Шипуватської школи.

Зігравши відбіркові ігри в підгрупах, в боротьбу за розіграш 3-4 місця вступили команди Шипуватської та Приколотнянської шкіл. Команда Приколотнянської школи була значно сильніша за своїх опонентів. Але значно молодші юнаки команди Шипуватської школи знайшли в собі сили і гідно вистояли в грі, зігравши в нічию. Гра завершилась пробиванням серії пенальті. Кожна команда пробила по 8 ударів. Більш влучними були гравці команди Шипуватської школи, які з рахунком 5:4 здобувають перемогу.

В розіграші за 1-2 місця зійшлись команди Підсереднянської школи та КЗ «Андріївський ліцей». Явно сильнішими були підсередняни, які з рахунком 3:0 отримали перемогу.

Таким чином, перше місце першості з футболу серед закладів загальної середньої освіти Великобурлуцького району займає команда юнаків Підсереднянської школи (вчитель фізичної культури Олександр Вікторович Посипайко). Кращим гравцем в команді став Владислав Гнедик.

Друге місце посідає команда КЗ «Андріївський ліцей» (вчитель фізичної культури Євген Костянтинович Дігтяренко), кращим гравцем в команді визнано Максима Оленюка.

На третьому місці - команда Шипуватської школи (вчитель фізичної культури Валерій Іванович Голуб).

Команди переможниці були нагороджені кубками та дипломами, а кращі гравці дипломами відділу освіти Великобурлуцької районної державної адміністрації.