• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Державні службовці Великобурлуцького району успішно виступили на обласній спортивній Спартакіаді

Державні службовці Великобурлуцького району успішно виступили на обласній спортивній Спартакіаді

Державні службовці Великобурлуцького району успішно виступили на  обласній спортивній Спартакіаді 22 травня 2019

18 травня на базі дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ» відбулася обласна Спартакіада з видів спорту серед державних службовців.

Змагання пройшли у п’яти видах спорту – волейболі, футзалі, а також настільному тенісі, шахах та шашках, де визначали переможців окремо серед жінок та чоловіків.

Приємно відзначити участь представників Великобурлуччини в даних змаганнях, які увійшли до складу збірних команд Департаменту освіти та науки і Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

У складі Департаменту освіти та науки з шести чоловік команди п’ять - представники нашого району. У змаганнях з волейболу дана команда посіла перше місце. До її складу увійшли такі державні службовці: Ігор Фірсов, Борис Горбушин, Олег Сіренко, Андрій Чемакін та Віталій Кривошей.

В змаганнях з волейболу Управління у справах молоді та спорту ХОДА, представляв ще один наш земляк Руслан Зоренко, який у складі команди в волейболі посів друге місце. А в загальнокомандному заліку з усіх видів спорту посів перше місце.

«Сьогодні Управління у справах молоді та спорту зайняло перше місце серед держслужбовців Харківщини. Ми підтримуємо спортивну форму, та своїм прикладом надаємо усім натхнення для занять фізичною культурою і спортом, щоб бути модними, спортивними та красивими», - зазначив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко.

За підсумками Спартакіади головний кубок та перше місце дісталося Управлінню у справах молоді та спорту. Друге місце у загальнокомандному заліку виборов Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації. Третє місце дісталося Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Переможців та призерів змагань нагородив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко. За підсумками Спартакіади буде сформована збірна команда Харківської області, яка у вересні цього року візьме участь у фінальному етапі Всеукраїнської Спартакіади з видів спорту серед державних службовців.