• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Команда великобурлучан показала високий результат на обласній спартакіаді з шашок

Команда великобурлучан показала високий результат на обласній спартакіаді з шашок

Команда великобурлучан показала високий результат на обласній спартакіаді з шашок 7 травня 2019

20 квітня на базі шахово – шашкового клубу «Вундеркінд» м. Харків пройшла обласна Спартакіада з шашок серед районів та міст обласного значення.

 Кожен район представляла команда у складі трьох учасників (перша дошка – чоловіки, друга дошка – юнак не старший 16 років, третя дошка - дівчата).

В цей день в змаганнях взяли участь 12 команд. Змагання пройшли за швейцарською системою та складались з п’яти турів з лімітом часу кожному гравцю на партію 10 хвилин. Змагання були командні, переможець визначався за більшою кількістю набраних очок всіма учасниками команди.

Зігравши п’ять турів, гравці нашої команди набрали 15 очок, що дало змогу посісти п’яте місце. В особистому заліку Михайло Аліпов (житель смт Приколотне) з п’яти партій виграв чотири, Анна Кошель (жителька с. Сірий Яр) зіграла три зустрічі в нічию, а Владислав Гнедик (с. Підсереднє) виграв дві зустрічі.

В трьох команд, які претендували на 3-5 місце, була однакова кількість набраних командних балів, однаковий показник серед чоловіків, юнаків, а ось серед дівчат в нашій команді був найгірший показник, що змістило нас на п’яте місце.

П’яте місце, це також добрий результат, кожен з гравців приклав максимум зусиль для здобуття якомога кращого результату. Вітаємо їх з виступом! Адже бути п’ятими серед 12 команд області - це також добрий результат.