• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Дві баскетбольні команди представляли Великобурлуччину в обласному етапі зі стрітболу

Дві баскетбольні команди представляли Великобурлуччину в обласному етапі зі стрітболу

Дві баскетбольні команди  представляли Великобурлуччину в обласному етапі зі стрітболу 22 квітня 2019

12 квітня в м. Харків пройшов обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3 Х 3 (стрітболу) серед команд юнаків та дівчат 2001 та 2004 р.н. Харківської області.

Подолавши зональний етап даних змагань, який декілька тижнів тому проходив в смт. Двурічна, до обласного етапу від Великобурлуцького району потрапили дві команди дівчаток.

В старшій віковій категорії 2001 р.н. та молодші виступала команда дівчаток Шипуватської школи, до складу якої увійшли Віолетта Ракоєд, Діана Савчук, Наталія Стрельченко, Катерина Хон (вчитель фізичної культури Голуб Валерій Іванович). В підсумку дівчатка посіли 6 місце.

В молодшій віковій категорії 2004 р.н. та молодші виступала команда дівчаток з Вільхуватського ліцею, до складу якої увійшли Вікторія Кравченко, Аріадна Міщенко, Дар’я Пролагаєва, Вікторія Вешта (вчитель фізичної культури Панін Сергій Сергійович). В підсумку команда посіла 7 місце.

Вітаємо наших юних спортсменок за вдалий виступ на обласних змаганнях та бажаємо в подальшому здобувати кращих спортивних перемог, а їх наставникам - висловлюємо подяку за добру підготовку команд.