• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Команда великобурлучан виборола третє місце на регіональному турнірі з футзалу

Команда великобурлучан виборола третє місце на регіональному турнірі з футзалу

Команда великобурлучан виборола третє місце на регіональному турнірі з футзалу 27 лютого 2019

16 лютого в смт Шевченкове відбувся регіональний турнір з футзалу серед ветеранів спорту (35+), присвячений пам’яті Юрія Костянтиновича Апазиді.

Юрій Костянтинович Апазиді, почесний громадянин Шевченківського району, був засновником підприємницького руху Шевченківщини, доклав немало зусиль і фінансових ресурсів для створення футбольної команди району для участі в обласних змаганнях.

До участі у турнірі, що цього року організовував та проводив КЗ «Спорт для всіх» Шевченківського району під егідою голови Шевченківської районної державної адміністрації, були запрошені чотири команди Шевченківського, Дворічанського, Великобурлуцького районів та Чкалівської ОТГ. Ігри проходили за коловою системою, з лімітом часу 2 тайми по 10 хвилин.

Під час урочистої частини учасників турніру привітав голова Шевченківської районної державної адміністрації Валерій Приходько та побажав всім успіхів і перемоги.

Змагання минули на одному подиху, не зважаючи на ліміт часу, а його було досить для того щоб виявити лідера. Вже після перших зустрічей за рівнем гри команд відразу стало зрозуміло, які команди між собою будуть розігрувати 1-2 місця, а які 3-4 місце. Важливим фактором в цьому було те, що у команд  Шевченківського і Двурічанського районів є повноцінні зали для гри в мініфутбол, тоді як у Великобурлуцькому районі та селищі Чкалівське вони відсутні. Не зважаючи на це, ветерани нашої команди доклали максимум зусиль для того, щоб гідно представити Великобуруччину на даних змаганнях.

В підсумку з однаковим показником очок на передові позиції вийшли дві команди, у яких було по дві перемоги та одній нічиї, - це команди Двурічанського та Шевченківського районів. По різниці забитих та пропущених - також одинаковий показник, а ось в показнику забитих на один м’яч кращий показник у ветеранів Двурічанського району. Відповідно вони і займають перше місце змагань,  другими стають господарі команда Шевченківського району.

Команда ветеранів спорту нашого району з однією перемогою над командою з селища Чкалівське вийшла на третє місце.

Команди - переможниці були нагороджені дипломами, медалями та кубками.