• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Команда «Шипувате-1» отримала золоті чемпіонські медалі у першості Великобурлуцького району з баскетболу

Команда «Шипувате-1» отримала золоті чемпіонські медалі у першості Великобурлуцького району з баскетболу

Команда «Шипувате-1» отримала золоті чемпіонські медалі у першості Великобурлуцького району з баскетболу 1 лютого 2019

26 січня на базі спортивного залу КЗ «Великобурлуцький ліцей» пройшов «Фінал чотирьох» з баскетболу, серед команд підприємств та організацій Великобурлуцького району.

Відповідно до умов проведення першості, в першому колі змагань команди грали за коловою системою (кожен з кожним). До другого кола змагань потрапляли чотири перші команди, відповідно до набраних очок в першому колі. В «Фіналі чотирьох» команди стартували з набраними очками в першому колі.

До фіналу потрапили такі команди: «Шипувате-1» с. Шипувате, яка стартувала з першої сходинки з 6 очками; «Шипувате-2», стартувала з другої сходинки з 5 очками; «Сокіл» смт Великий Бурлук, стартував з 4 очками. Четвертою стала команда смт Приколотне, в резерві якої було 3 очки.

Протягом півтора місяці команди Великобурлуцького району змагалися між собою за вихід до фінальної частини змагань, так званого «Фіналу чотирьох», адже саме в цій частині і розігрувались чемпіонські медалі першості Великобурлуцького району з баскетболу.

Першими на майданчик вийшли команди «Шипувате-1» та смт Приколотне. Лідер не здав своїх позицій і впевнено здобув чергові бали, 60:16 на їх користь.

Друга гра вирішувала долю срібних та бронзових медалей. На майданчику зустрілись команди «Сокіл» та «Шипувате-2». В цей день, нажаль, у команді «Шипувате-2» не зміг зібратись головний її склад, що в свою чергу було на руку їх супернику - «Соколу», чим вони і скористались. Для того, щоб вибороти срібні медалі, «Соколу» потрібна була перемога і перевага в зустрічі більше ніж в 11 м’ячів, з чим вони і впорались. Рахунок 40:23 на користь «Сокола».

Перепочивши після попередньої гри, на майданчику знову команда «Сокіл» зустрічалась з командою смт Приколотне. Втома попередньої гри і відсутність повноцінної лавки запасних давала про себе знати гравцям «Соколу». Дана зустріч завершилась силовою перемогою команди «Сокіл» 35:20.

Дві команди «Шипувате-1» та «Шипувате-2», граючи між собою, продемонстрували відкритий, швидкісний баскетбол. Гравці «Шипувате-1» набрали обертів і вже не збирались їх зменшувати, 66:42 на їх користь.

В передостанній зустрічі зійшлись команди «Шипувате-2» та смт Приколотне. Гра проходила в боротьбі на рівних, на майданчику не було явного лідера. Закінчилася з результатом 36:23 на користь «Шипувате-2».

У завершальній зустрічі ігрового дня і першості з баскетболу на майданчик вийшли команди «Шипувате-1» та «Сокіл», які і розіграли золоті медалі чемпіонату. Несподіванок не трапилось, більш молода та енергійна команда «Шипувате-1» змогла подолати силовий захист «Соколу» і з рахунком 73:29 здобула впевнену перемогу, а відповідно і золоті медалі чемпіонату з баскетболу Великобурлуцького району сезону 2018-19 р.р.

На другу сходинку змагань вийшла команда «Сокіл», а бронзовими призером стала команда «Шипувате-2».

10 лютого відбудеться Кубок «Закриття» баскетбольного сезону 2018-2019 років та нагородження переможців чемпіонату.