• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • На стадіоні «Колос» в смт Великий Бурлук відбувся фінал Кубку району «Золотий колос» з футболу серед команд підприємств та організацій району

На стадіоні «Колос» в смт Великий Бурлук відбувся фінал Кубку району «Золотий колос» з футболу серед команд підприємств та організацій району 5 вересня 2018

Протягом липня – серпня тринадцять команд Великобурлуцького району брали участь в розіграші даного Кубку. Змагання проходили за Олімпійською системою, на першому етапі ігри пройшли з однієї зустрічі, в подальшому - складались з двох зустрічей.

Таким чином, здолавши всіх своїх суперників, до фінальної частини Кубку району «Золотий колос» з футболу дійшли дві команди - команда «Маяк» ПСП «Маяк» та команда смт Приколотне.

Перший тайм розпочався саме за певної переваги гравців команди «Маяк», які номінально були господарями зустрічі, так як грали на своєму домашньому стадіоні і вболівальників було більше саме з їхнього боку. Вже на початку першого тайму вони мали змогу вийти вперед, вивівши свого нападника на «побачення» один в один з воротарем суперників. Та, на жаль, більш вдало в даній ситуації зіграв голкіпер приколотнян, який вдало забирає м’яча. Протягом більшої частини першого тайму гравці «Маяка» пресингували свого суперника і мали ще декілька гольових моментів. В свою чергу гравці смт Приколотне обрали тактику гри від захисту, що чудово в них виходило. Добре зі своїми завданнями справлялись гравці з м. Харків, які своєю майстерністю підсилювали гру приколотнян. Перший тайм закінчується з нічийним результатом 0:0. Після перепочинку на полі розпочались гарячі футбольні баталії. Другий тайм перевалив за половину, коли помилки допускається півзахисник команди «Маяк», який не зовсім вдало віддає пас назад на свого захисника. Цей пас перехоплює нападник команди смт.Приколотне, завдяки чому двоє форвардів вийшли на одного голкіпера «Маяка» і, використавши момент, забивають м’яча в ворота «Маяка». Рахунок відкрито 1:0 на користь приколотнян.

До завершення другого тайму в кожної команди було ще по декілька моментів аби відзначитись у воротах суперника. Фінальний свисток арбітра матчу зафіксував кінець гри з рахунком 1:0 на користь команди з смт. Приколотне. Команда переможець смт.Приколотне, нагороджена Кубком, комплектом медалей та дипломом відділу освіти Великобурлуцької райдержадміністрації. А команда «Маяк», яка посіла друге місце, відзначена комплектом медалей та дипломом відділу освіти райдержадміністрації.