Високі спортивні успіхи Великобурлуччини відзначено на обласному рівні

Високі спортивні успіхи Великобурлуччини відзначено на обласному рівні 11 червня 2018

8 червня у приміщенні Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 відбулося розширене засідання колегії Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Захід проходив за участі голови облдержадміністрації Юлії Світличної, голів райдержадміністрацій, голів міських рад та об’єднаних територіальних громад, керівників структурних підрозділів у справах молоді та спорту  райдержадміністрацій, міських рад і об’єднаних територіальних громад Харківської області.

В ході засідання, на якому обговорювалося питання про стан та перспективи розвитку фізичної культури та спорту в області, високу оцінку було дано роботі з цього напрямку у Великобурлуцькому районі. За підсумками роботи з розвитку фізичної культури і спорту у 2017 році Великобурлуцький район посів ІІІ місце серед районів області, а в обласній спартакіаді ІІ місце. На засіданні колегії голова Харківської ОДА Юлія Світлична вручила кубок та пам’ятні відзнаки голові районної державної адміністрації Віктору Слишу.

В ході апаратної наради, що відбулася у райдержадміністрації 11 червня, Віктор Слиш висловив вдячність за високі організаторські здібності, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Великобурлуччині начальнику районного відділу освіти Ігорю Фірсову і головному спеціалісту відділу Руслану Зоренку, а також передав їм почесні нагороди.