• Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Держслужбовці Великобурлуччини у складі обласної збірної команди беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді

Держслужбовці Великобурлуччини у складі обласної збірної команди беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді

Держслужбовці Великобурлуччини у складі обласної збірної команди беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді 28 вересня 2017

27 вересня в Ужгороді у спорткомплексі «Юність» стартувала фінальна частина ХІХ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України. Протягом трьох днів понад півтисячі учасників з 22 команд областей України змагатимуться у п’яти видах спорту – футзалі, волейболі, шахах, шашках, настільному тенісі.

Організаторами змагань є Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнська організація спортивного товариства «Спартак» за підтримки Закарпатської обласної ради, Закарпатської облдержадміністрації та Ужгородської міської ради.

Серед учасників делегацій – державні службовці різних рівнів, зокрема заступники голів РДА, начальники відділів. Приємно зазначити, що до складу збірної команди Харківської області ввійшли державні службовці Великобурлуцької районної державної адміністрації: начальник відділу освіти Ігор Фірсов та головний спеціаліст відділу Руслан Зоренко.

Команду в Ужгороді привітав начальник Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА Віталій Кириленко та побажав вдалого виступу. Також він передав найщиріші вітання команді від голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної та вручив гравцям спортивну екіпіровку з логотипами Харківської області для участі у змаганнях.

Цьогорічні чемпіони Спартакіади будуть визначені вже у суботу, 30 вересня, по закінченню усіх етапів змагань.